Otevřený dopis, III. část

2. ledna 2009 v 13:55 | Literník |  Rýpavá Lit
Zaostřeno na: www.otevreny-dopis.blog.cz (dále jen OD:o))

Lidé se dělí do několika kategorií podle různých hledisek. Dnes se dozvíte něco málo o třech různých typech lidí dle toho, jak odpovídali na otevřený dopis. Ale abych na ty definice nebyla sama, pozvala jsem si několik školených odbornic, kterým předem děkuji za pomoc, bez níž bych se zcela jistě neobešla:

*Loren_Ladybird*
Nikita Nole:
>>>|Kotono-chan|<<<


HOMO STUPIDIUM RECLAMASIS

Skupina dívek (či jiných neidentifikovatelných stvoření), která si článek s OD vyhledala na žebříčku nejnovějších zveřejněných (jak překvapivé), a s nadšeným výrazem ve tváři zanechaly komentář s pozvánkou na svůj blog (jak milé.) Většina z blogerů tyto jedince považuje za otravný hmyz, na něhož zatím nebyl vyroben účinný prostředek na likvidaci. Darwinova teorie je existencí tohoto druhu zcela popřena a nahrazena definicí ,,Otravnější přežije," neboť tato kategorie tu byla, je a bude navěky věků.

Odborný posudek *Loren_Ladybird*: tyveee xD xD xD *lol*

HOMO VIVUM INTELIGENTUM

Ohrožený druh, výjimečná skupina lidí, která dokázala napsat zajímavý komentář bez jediného sprostého slova.

Odborný posudek Nikita Nole: ČŮŮŮZ__xDxDxDxD, *SHIT*xDxDxDxD

HOMO BLBUM VYPATLASIS...vlastně ne, jen BLBUM VYPATLASIS

Skupina (záměrně nejmenuji čeho), která disponuje velice omezeným počtem českých slov, zato velkou zásobou smajlíků, teček, otazníků, anglických patvarů, ve svých komentářích dává na obdiv nejrůznější sprostá slova, jejichž význam jim ve většině případů uniká, kreaitivní střídání velkých a malých písmen, konstruktivní kritiku OD, s nímž všichni členové této kategorie ZÁSADNĚ NESOUHLASÍ, a zároveň vymýšlejí originální argumenty, proč se jim OD nelíbí (je velmi zajímavé, že veškeré argumenty jsou naprosto stejné. Jde o důkaz souznění duše a mysli mezi jednotlivými členy této skupiny.)

Odborný posudek >>>|Kotono-chan|<<<: mucK=*lAvujU t2.. a pApík!

A nyní dávám prostor vám čtenářům. Pokud si myslíte, že vám některá z kategorií chybí, nebo byste chtěli definice rozšířit o další zásadní body, které by jednotlivé skupiny více charakterizovaly, ozvěte se. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama