Duben 2009

Nesedět, jít, žít...

13. dubna 2009 v 8:47 | Lit |  Střípky z mého života
Pravidelní čtenáři mého blogu (pokud ještě nějaké mám:P) si jistě všimli, že svou stránku tak trochu zanedbávám. Bohužel mohu svým souhlasem jen potvrdit tuto smutnou pravdu, avšak věřte, že mám spoustu důvodů k tomu, abych za ten zpropadený počítač nevlezla. A doufám, že svými postřehy vás donutím se na tu krabici s několika čudlíky taky vyprdnout...

Jsem typ člověka, který se těší na každou změnu. Když je pěkně, těším se na déšť, když vedro, modlím se k mráčkům, aby zplodily trochu sněhu, a naopak někdy už mám sněhu absolutně pokrk a vzývám svého modlu nejoblíbenějšího: sluníčko. A tak by mě ještě před pár týdny, kdy jsem chodila v zimním kabátě, vůbec nenapadlo, že za několik desítek dní se budu v plavkách opalovat na babiččině zahrádce. Světe div se, včera jsem tak strávila celé odpoledne.

To však nevysvětluje, proč svou návštěvou málokdy poctím svůj blog, že? Mé důvody jsou zcela jasné: miluju teplo, miluju sluníčko a mám sakra velkou radost, že mohu každou volnou chvíli strávit venku. A že je těch volných chvil zatraceně málo, když vezmu v úvahu všechny akce, kterých se zúčastním a kvůli kterým musím tudíž zkoušet. Takže pokud se nějakých deset minut najde, rozhodně je nestrávím před velkou blikací bednou, což jistě každý chápe. Ale nemějte strach, sem tam se zde objeví nějaký ten článek:)

A kdyby se vám náhodou už tady nelíbilo, vůbec se nebudu zlobit. Naopak. Běžte ven, válejte kotrmelce, skákejte do řek a za žádnou cenu nezabíjejte čas čtením blogů:P

Loučí se s vámi pro dnešek vaše Lit...

Břichomluvec a jeho parťáci...

10. dubna 2009 v 15:54 | Lit |  Divadlo


Stále ještě na YouTube nejsou vloženy všechny části Hrdého Budžese, které chci tolik zveřejnit na svém blogu, a proto přicházím s další náhradou. Skvělého Jeffa Dunhama určitě většina z vás bude znát a pro ty, kdo s tímto chlápkem ještě neměli čest, přidávám několik videjí s jeho nejlepšími vystoupeními.
A kdo vůbec Jeff Dunham je? Americký břichomluvec, který objíždí americká divadla společně se svými originálními loutkami: mrtvý terorista Achmed, nevrlý a věčně ironický Walter, Sweet Daddy D s rasistickými sklony a další. Přestože vás Jeff Dunham okouzlí svým sympatickým zjevem milého chlápka, skrz své loutky si servítky nebere, a tak vás mnohdy zaskočí i trochu vulgárním humorem.