Leden 2010

Lenost a její kreativní dopady...

19. ledna 2010 v 10:51 | Lit |  Střípky z mého života
Není pravda, že civilizační nemoc jménem lenost vede člověka k zaostání na duchu a mysli. Důkazem toho jsou následující obrázky, které byly pořízeny v těch nejúžasnějších (*ironické uchechtnutí*) hodinách fyziky, chemie a biologie. Ne že by profesoři neuměli nadchnout studenta pro svůj výklad (*sarkastický řehot*), za šechno může již zmiňovaná lenost, která mi ustavičně promlouvá do duše: ,,Nepiš si ten záápis, nepiš si hooo." Je vám jasné, že i sebesilnější osobnost nemůže tomuto nemravnému svodu odolat. Namísto toho si hodiny zpestřuji výtvarnou činností, která mě obohacuje mnohem více, než jakékoliv citrátové cykly, myofibrili, či kmitavý pohyb.
Následující ukázky mých uměleckých děl jsou jen slabým odvarem skutečně hodnotných kreseb. To víte, mám strach, aby mé nápady nikdo neobšlehnul.

Mé malé objevy...

3. ledna 2010 v 15:13 | Lit |  Střípky z mého života
Mí drazí, milí, věrní čtenáři, kteří už jste ani nedoufali, že se zde má existence objeví prostřednictvím nějakého (ne)smysluplného článku.
Abych hned ze začátku byla alespoň trochu zdvořilá (když už jsem si to u vás pohnojila svou blogařskou superaktivititou:D), přeji vám všem do nového roku 2010 vše to, po čem toužíte (čímž jsem se diplomaticky vyhnula problému vypisování všech klišeidních záležitostí typu láska, štěstí, zdraví, které už mě omrzely přát stále dokola, ač jsem to vždy myslela naprosto upřímně. Jak tak ale uvažuji nad touto příliš dlouhou závorkou, čas a místo jsem stejně neušetřila...)
Poslední měsíce roku 2009 mi přinesly spoustu nových objevů v tom našem "malém" internetovém rybníčku a já se proto rozhodla podělit se s vámi o tyto "novinky" (a tím vás ušetřit mých zajímavých, leč pro vás naprosto nepodstatných zážitcích z Vánoc a Silvestra.)