Červenec 2010

Komerční popové hvězdy neumí zpívat? Ale prosím vás...!

30. července 2010 v 17:29 | Lit |  Můj pohled
Tento článek je jen taková malá prázdninová vsuvka, s prázdninami vlastně nemající nic společného, absolutně neplánovaný, pouze spontánně reagující na jiný článek.

Cinestar to zdupal...

1. července 2010 v 12:10 | Lit |  Filmové postřehy
tristantoh.blogspot.com
Předposlední školní den se ředitelka našeho ústavu rozhodla nadělit nám kino. Natěšení jsme se nahrnuli do sálu, abychom shlédli oscarový snímek Smrt čeká všude. Jaké to bylo překvapení, když Cinestar spustil film bez jakýchkoliv reklam (ne, vážně, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Krabice popcornu díky tomu zůstala ještě plná!!!) Naneštěstí film už tak parádní nebyl. Fakt, že nám k němu nepustili titulky, se ještě dal unést. Po prvních třech minutách však na plátně místo pohledných sexy vojáků blikala modrá obrazovka s nápisem LG a upozorněním: ,,Vložte disk." Poté najel opět film, nato zase ono varování, film, varování, film, varování...konec. Sečteno podtrženo - pět minut filmu, zjištění, že něco nepracuje tak, jak má, popcorn v čudu.
Po půl hodině vyběhla nervózní panička na podpatkách s oznámením, že DVD je pokažené (jaké to překvapení!) a že nám pustí Prince z Persie. Malí haranti se začali radovat, profesorky skandovaly, že chtějí Kukyho, a ti nejrozumnější chtěli vrátit peníze a odebrat se do hospod. Peršan to vyhrál.