Srpen 2010

Filmové okénko

29. srpna 2010 v 14:24 | Lit |  Filmové postřehy
Ponořená do vzpomínek na úžasný dvoutýdenní divadelní seminář se momentálně utápím u počítače, kde si sepisuji materiály k učení na vysokou školu. Ano, jsem si vědoma toho, že jsou stále prázdniny a že opravdu není normální využívat posledních pár dní ke šprtání. Kopněte mě do zadku!
Abych se vrátila k těm úžasným dnům divadelní práce: poprvé za dobu, kdy se o prázdninách této akce zúčastňuji, jsem zažila pořádné flákando-grando. Aneb: ,,...představení nějak uděláme, teď jdem čumět na film." Pustili jsme si jich asi deset, já jsem překonala spánek jen u čtyř. Tak tedy jejich minirecenze:


Červencová četba

12. srpna 2010 v 19:52 | Lit |  Knihy
...aneb takové malé recenze na pár knížek, které jsem přelouskala za měsíc červenec. Nečekejte desítky titulů, na to jsem byla dost líná:o)

Shrek: Zvonec a (doufejme) konec

7. srpna 2010 v 19:43 | Lit |  Filmové postřehy
www.cz-warez.com
Abych začala tak nějak optimisticky: poprvé jsem byla na 3D filmu a z efektů jsem byla unešená!!! Přesněji řečeno, z efektů nějaké ukázky na film o super-japonském-týpkovi. U Shreka jsem je nějak nepostřehla. Nu což...

Vůbec jsem neměla ponětí, co bych k tomuto filmu napsala. Neurazil, neoslnil. To je snad jediný komentář, který mě napadá. Oproti prvému a (zvlášť) druhému dílu, které se pro mě staly klasikami v historii animovaných filmů, byl tento díl zbytečným počinem, takovým: ,,No tak teda jo, nějakou tečku tomu dáme..." Od tvůrců bych však čekala závěrečnou třešničku v trochu jiném podání...