Blogy

mi sme to chtěly bejt ale už dřív...

25. ledna 2009 v 19:22 | Lit
Už jste slyšeli o tzv. SCENE-girl, nebo SCENE-queen? Ne? Styďte se, nevzdělanci! Jde o jednu z nejmódnějších vln současného internetového světa a kdo nezná scene, jakoby nebyl. Pokud jste se s tímto výrazem, popř. dívkou, která do popisu scene zapadá, ještě nesetkali (rozhodně to neříkejte nahlas, jinak vámi budu opovrhovat), doporučuji tento velice poučný článek, který vás seznámí s fakty.
Pro ty z vás, kteří nejsou schopni pobrat tento vysoce inteligentní článek, shrnu pár informací o tomto nejnovějším stylu, kterému podléhají současné dívky, které chtějí být in:

  • zmalujte se jako děvčata lehkých mravů
  • vytvořte si na hlavě účes ,,oškubaná-vyžehlená slepice"
  • vyfoťte se a fotografie ukažte celému světu

Jsem blondýna...

22. ledna 2009 v 14:32 | Literník
Zaostřeno na: www.didlinka-d.blog.cz

Projížděla jsem novou funkci na www.blog.cz - vyhledávání nejnavštěvovanějších blogů. Byla jsem překvapena (a někdy značně znechucena:o)), které blogy dnešní mládež uchvacují ze všech nejvíce a rozhodla jsem se jich pár projet (ano, miss povaleč opět simuluje a místo řádného navštěvování školy projíždí úchylné blogy:o)) Jeden mi hned padl do oka a to díky rozsáhlé debatě, která se týkala samotné autorky. Pro představu čtěte jeden z komentářů:

myslím si že si ten typ který si užívá rodíču kteří vydelávají a ty za tatkou jen prijde a on ti dá 500kč a co za to udeláš nic chodíš tancit to je hezké ale být k rodicum vdecná za to co pro tebe udelaly fotíš s nataly photo jen kvuli své mámě jinak by si ty fotky nikdy nenafotila ten fanclub si deláš protože se ráda povysujes chces být víc než nekdo kdo toho dokázal vic nez ty moc se litujes ale Mužes si za to sama ty videa chováš se tam jako by si byla středem vesmíru ale to nejsi si jako vsechny ostatní holky obycejná nadávat na tebe nemuzu moc te neznám ale jedno vím zkus se konečne vzpamatovat jiank skončíš jako fetačka a nebo jako nejaka k***a v nočním klubu...!!!!
 
 

Reklama
Reklama