O blogu

Blogová soutěž, aneb zkusím ze sebe něco vypotit:o)

8. srpna 2009 v 12:42 | Lit
Soutěž na blogu zněla jasně: ,,Soutěž: Napište 5 věcí, které chcete zlepšit na svém blogu do konce roku 2009..." Budu ke své osobě naprosto upřímná: předsevzetí odjakživa soupeřila s mou vrozenou leností, přičemž druhá položka vždycky vítězila. Leč následující body skutečně čekají na své zrealizování (především položky číslo dva a čtyři, na které se vyloženě těším, ale zároveň se jich trochu obávám:P) Nuže, přečtěte si, co jsem ze sebe vypotila...

PlS hLaAaSnEtHe O_o Toe WoDWazZz Woe!!!

6. února 2009 v 13:25 | Lit
YsEm w sOuThEzHi o bEsTh bLoGiIiS ThAkZhE WaAaS MoCiNkY PlS o wAsHe hLaAaSkY° ySeM ThAm pOd pRzEzDiIiWkOu sThUpId÷lItH A BuDu wAaAm fAkTh wDeCzNaAa kDyZh hLaAaSnEtHe yE ThO MoCiNkY DuUuLeZhItHeEe mOcInKy wAaAs lAwUyU WoE ;p, MuCk pA ;-* NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!! :((((((

Juchů!!! Překonala jsem sama sebe!!!

4. ledna 2009 v 14:09 | Literník
Tož, děcka, su na sebe taká hrdá:o) Ani netušíte jak! Vždycky jsem se rozčilovala, že design mé stránky nevypadá přesně podle představ a byla jsem odkázána na jiné designové krále, od nichž jsem přebírala layouty. A dnes jsem se konečně osvobodila a stala se zcela nezávislou!
Ke včerejšímu článku jsem přidala obrázek, který jsem si hned zamilovala. Nedalo mi to a dopoledne jsem se rozhodla, že z něho zkusím něco vykouzlit. Několikahodinová práce se nakonec celkem vydařila. Sice nemám ráda světlé barvy, na menu v pravé okraji stránky nejsem zvyklá a celkově to vypadá dost jednoduše (a amatérsky:o)) ale což...Je to má prvotina a jsem na ni pyšná.
Bohužel má to jeden háček. Zatíco v Exploreru vidím svůj výtvor naprosto skvěle, Mozilla mi ukazuje stále starý design. Co nadělám.
Táži se vás tedy, jestli změnu vidíte a zda se vám zobrazuje dobře. Byla bych vám moc vděčná.

Tak tedy jazzu zdar a designu třikrát hurá!!!:D

Soutěž

7. prosince 2008 v 12:22 | Literník
Rozhodla jsem se zasoutěžit si na stránce blog.blog.cz o nejlepší design. Sice s vytvářením blogových designů nemám absolutně žádnou zkušenost, nicméně všechno je jednou poprvé, a tak i můj nový soutěžní příspěvek je prvním z mých grafických pokusů:) Práce ě celkem bavila, takže možná, že do uzávěrky si to vyzkouším ještě jednou.
A tady je mé dílko. Není nijak excelentní, ale napoprvé to ujde, ne?:)
 
 

Reklama
Reklama