O mně

Já, já já, jenom já...

3. ledna 2009 v 16:19 | Literník
Prvotní plán: zůstat v anonymitě. To je důvod proč se vydávám pod ,,přezdívkou." Poslední slovo je v uvozovkách, protože nejde ani tak o přezdívku. Ve článcích jsem se podepisovala jako Literník, tedy název blogu. Potom se projevila má lenost a já vynechala posledních pět písmenek (počítám-li dobře.) Nu a tak vzniklo podivné slovo Lit, které ale vůůůbec neplní funkci přezdívky. Nechápete? Co se dá dělat:o)
Myslím si však, že si zasloužíte trochu poznat onu rýpavou osobu, která si získala pozornost svými ironickými narážkami na některé pubertální blogery.
Upozorňuji vás však, že mnohými ze zajímavostí, které o sobě hodlám pod perexem prozradit, nasvědčují tomu, že ani já nejsem tak úplně normální osoba...
Poslední přání před tím, než začnu o sobě psát více je, aby tuhle stránku nenavštívili mí rodičové:o)

Klišeidní úvod...

4. června 2008 v 19:10 | Literník
Tento článek spatřil světlo světa dne 4. června 2008. A přestože je jen něco málo přes rok starý, už nebyl příliš aktuální, tak jsem se rozhodla jej trochu pozměnit.

Původním plánem pro vytvoření tohoto blogu byla literární činnost: kritiky povídek a glosy. Jak jste si mohli povšimnout (a pokud se tak nestalo, můžete to učinit nyní:o)), v menu se tyto položky vytratily. Neměla jsem totiž sílu dál a dál psát o věcech, které mi ještě následující měsíce přivozovaly posttraumatické šoky:P Nuže, nyní píšu o tom, co mě zajímá...

Rýpavá Lit však nezmizela. Na to zapomeňte:o)

To je ve stručnosti vše, co jsem vám chtěla napsat k úvodu:o)
 
 

Reklama
Reklama