Rozhovory

Téma: HP povídky

14. února 2009 v 11:38 | Lit
Dlouho jsem nevyzpovídala někoho z vás, po několika měsících tedy přináším rozhovor s Lajheril, jejíž blog naleznete na této adrese.
Inspiraci pro téma (povídky ze světa Harryho Pottera) jsem našla v jedné internetové diskuzi, kde se živě debatovalo o tom, proč se někteří povídkaři věnují raději FF tvorbě než vlastním smyšleným příběhům. Zaútočila jsem proto s několika otázkami na pár blogerů, z nichž mi ochotně odpověděla Lajheril.
Pokud budete mít chuť a pocit, že máte k otázkám co říci, klidně do komentářů odpovězte a já vaše reakce zařadím do článku.

Téma: EMO

22. června 2008 v 12:49 | Literník
Dneska jsem se vrhla s dotazy na človíčky, kteří se zajímají o EMO, popřípadě se k tomuto stylu přímo hlásí. Ozvaly se mi dvě slečny, Niky a Psycho_Dolls, které ochotně zodpověděly mé otázky o EMO stylu, o hudbě, o pozérech a dalších věcech, které k emu rozhodně patří.

Téma: Tokio Hotel

15. června 2008 v 15:46 | Literník
Jako první téma jsem si vybrala Tokio Hotel, protože jsou určitě jednou z nejostřeji sledovaných skupin u nás. Fanynky po nich šílí, antifanoušci brojí proti fanouškům a nezávislí pozorovatelé se celou situací baví nebo ji naprosto ignorují.
Na rozhovor jsem si vybrala dvě skalní fanynky, které mi ochotně zdůvodnily svůj zájem o německou skupinu a zároveň napsaly vlastní názor na antifanoušky a jejich postoj.

Rozhovory - úvod do rubriky

15. června 2008 v 15:17 | Literník
Na blogu jsem se prozatím věnovala literatuře, povídkám a kritikám. Ale chtěla bych, aby Literník měl také jiné zaměření, aby mohl čtenáři nabídnout i názory na jiné věci, které se přímo netýkají literatury, ale třeba světa a lidí. Pro začátek jsem zařadila do rubrik novou kategorii - rozhovory. Vždy na jedno téma vyberu človíčka (nebo i více zájemců), kteří budou ochotni odpovídat na mé všetečné otázky. Záleží jen na nich, v jakém světle se návštěvníkům blogu ukáží a jak obhájí svůj zájem o dané téma. V komentářích s nimi můžete souhlasit či nesouhlasit.
A ještě malá poznámka: odpovědi jsem nijak neupravovala a nebudu k nim připisovat žádný komentář. Obrázek o lidech, o kterých budou rozhovory, si udělejte sami:o)
 
 

Reklama
Reklama